Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ Sergen Yalçın’ın ayrılığı sonrası açıklamalarda bulundu

featured

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, teknik direktör Sergen Yalçın’la yolların ayrılmasının ardından açıklamalarda bulundu. Kocadağ’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“DOĞRU BİR ZAMANDA GELDİ”

Ahmet Nur Çebi başkanlığında yönetim olarak çok zor bir dönemde Beşiktaş’a geldik. O süreçten itibaren Beşiktaş’ı toparlamak adına adımlar attık. Sergen Yalçın hocamız da Beşiktaş’ın evladı olarak doğru bir zamanda takımın başına geldi. ’10 sene şampiyon olunamaz’ denilen dönemde 2 kupa birden kazandık.

“İSTEDİĞİMİZ YERDE DEĞİLİZ”

Hocamızla beraber, bu takımdan hiçbir şey olmaz dendiği bir dönemde iki kupa birden alarak çok büyük bir başarıya imza attık. Hep beraber bu süreçleri yaşadık ve camiamızı sevindirdik. Hocamız da bu işin önderliğini yaptı. Sene başında çok büyük ümitler, beklentiler vardı. İyi de bir kadro kurduğumuzu düşünüyorduk. İki kulvarda da hedefe yürüyecek bir ekip olarak yola çıktık. Geldiğimiz noktada istediğimiz yerde değiliz. Bir sürü faktör var.

“BEŞİKTAŞ’IN KAPISI ASLA KAPANMAMIŞTIR”

Hocamıza elimizden gelen desteği verdik ama bugün hocamız, Beşiktaş camiasına daha fazla zarar vermek istemediğini söyledi. Biz de bunu uygun gördük. Sergen Yalçın hocamız için Beşiktaş’ın kapısı asla kapanmamıştır. İyi bir şekilde yollarımızı ayırdık, bazen böyle süreçler olabiliyor. Bundan sonra takımı ayağa kaldırmak için çalışacağız.

“TAZMİNAT MADDESİ YOKTU”

Maddi konuluk bir durum yok. Tazminat maddesi zaten yoktu. Karşılıklı anlaşarak ayrıldık. Hoca anlamında B planımız yoktu ama bugünden itibaren çalışmalara başladık. Başkanımızla bize sunulacak liste üzerinden değerlendirme yapacağız. Derbi öncesine yeni hocayı yetiştirmeye çalışırız.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ Sergen Yalçın’ın ayrılığı sonrası açıklamalarda bulundu

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Media Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!