Günlük burç yorumları (3 Aralık 2021)

featured

Ay 15:00’e kadar boşlukta

Bugün bizi taşımayan inançlarımızı sorgulayıp, geride kalması gereken konuları artık bitirebiliriz.

(MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)

Koç

Birinin fikirlerinizi alıp uygulamaya koymasını beklerseniz, siz daha çok beklersiniz. İşleri bizzat kendiniz yoluna koymalısınız.

Boğa

Aileniz ve eski dostlarınızla vakit geçirmek ya da çok ihtiyaç duyulan bir tatil için seyahat etmenin olanaklarına bakın. Planlama yapabilirsiniz.

İkizler

Para ve onu en iyi şekilde nasıl kullanacağınız konusunda karar vermeniz zor olacak. Çevrenizi dinleyin ama nihai kararı siz verin.

Yengeç

Mesleki sorunlar görüşünüzü bugün bulandıracak gibi duruyor. Zaten kızsanız da şu an içinde bulunduğunuz çıkmazı düzeltiyor mu? Hayır.

Aslan

Zihinsel ve fiziksel olarak uyarıcı bulduğunuz insanlarla zaman geçirin. Her türlü zorluğu zevkle üstlenin ve her türlü rekabetle güç ve cesaretle yüzleşin.

Başak

Ailenizin, arkadaşlarınızın veya çevrenizin ihtiyaçları konusunda duyarsız kalmayın. Elinizden geleni ortaya koyarken de orantılı olun ama.

Terazi

Size daha uygun projelere veya faaliyetlere geçebilmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Akrep

Tam olarak nerede durduğunuzu öğrenin. Bu sadece kişisel hayatınız için değil, aynı zamanda inşa etmeye adadığınız projeler için de geçerli.

Yay

Bugün olmadık bir tartışma, arkadaşlık ve güven kaybına yol açabilir ve sizi pişmanlık duyabileceğiniz durumda bırakabilir. Dikkat!

Oğlak

Kendinize karşı bugün olabildiğince dürüst olun. Hep söylüyorum, değişim gereklidir. Korkmayın her değişim ille de zor olacak değil.

Kova

Mevcut durumunuzu iyileştirmek için düşündüğünüzden daha fazla seçeneğiniz var. Kararlarınıza güvenin ve o yolda yürüyün.

Balık

Bugün itibarınıza zarar verebilecek biriyle muhatap olabilirsiniz. Sizi savunmasız bir durumda bırakacak insanları çıkarın hayatınızdan.

Günlük burç yorumları (3 Aralık 2021)

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Media Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!