Terapiye gitmeyen Bill Cosby’nin şartlı tahliye dilekçesi reddedildi

terapiye-gitmeyen-bill-cosbynin-sartli-tahliye-dilekcesi-reddedildi-7IevamSh.jpg
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2018’de görülen davada ünlü komedyen Bill Cosby, 3 yıldan 10 yıla hapis cezasına çarptırılmıştı. Pennsylvania şartlı tahliye kurulu, Cosby’nin cinsel saldırganlar için hazırlanmış terapi programına katılmayı reddetmesini gerekçe göstererek, ağırlaştırılmış 10 yıl hapis cezasından serbest bırakılma dilekçesini geri çevirdi.

Eyalet şartlı tahliye kurulu media habersü Laura Treaster, “Chasing Cosby” kitabının yazarı Nicole Weisensee Egan’ın Facebook paylaşımıyla duyurduğu kararı doğruladı. Cosby’nin bu programa katılmaması halinde kurulun, tekrar şartlı tahliyeyi düşünmeyeceğini söyledi.

Cosby’nin media habersü Andrew Wyatt, bu sonucu beklediğini söyledi: “Reddedileceğini biliyorduk. Beni aradı ve kursa katılmazsa reddedileceğini söyledi. Masumiyetini başından beri korudu.”

83 yaşındaki Cosby, cezasının üç yıllık asgari süresini tamamladıktan sonra 25 Eylül’de şartlı tahliye için uygun hale gelecekti.

“Amerika’nın Babası” olarak bilinen bir zamanların sevilen komedyeni, cezasını Phoenix’teki eyalet cezaevinde çekiyor. Hakkında 50’den fazla kadının suçlaması olmuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Media Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!